A Portfólió beszámolója szerint az első osztalék várható idejére vonatkozó kisrészvényesi kérdésre László Géza elmondta, hogy a növekedést most is hirelből finanszírozzák, a belső forrásokra egyelőre szükség van. Az osztalékfizetési képesség elsősorban a Vodafone mobilszolgáltatótól függ: amikor az nyereséges lesz, akkor fizetnek, ami még beletelik pár évbe. A Vodafone még nagy beruházásokat igényel, és kérdéses, hogy az AH beszáll-e a további finanszírozásba vagy csökkenti tulajdoni hányadát (ez részben az állam döntésén is múlik).
László Géza megerősítette, hogy az Antenna privatizációjában egyelőre az állam kisebbségi tulajdonrészt értékesít, szakmai befektető számára.
