Közel nyolc százalékkal ugrott meg a moszkvai tőzsdén jegyzett Gazprom-részvények árfolyama annak hírére, hogy a jövőben esetleg külföldiek is vásárolhatnak a papírokból. Orosz sajtóértesülések szerint a német Ruhrgas ötről tíz százalékra szeretné növelni részesedését. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 14. szombat, 06:59
