Az orosházi Mezőgép Rt. tegnapi közgyűlésén a részvényesek arról döntöttek, hogy az eredményt tartalékba helyezik, s a társaság a szokásokhoz híven idén sem fizet osztalékot. A gépipari cég az igazgatóság várakozása szerint mind az árbevétel, mind a nettó nyereség tekintetében egy számjegyű növekedést fog elérni az idén. Ez 12-12,5 milliárdos forgalmat és 650-700 milliós adózott eredményt jelentene. Három év múlva azonban már 24 milliárdos bevétellel és 14 százalékos árbevétel-arányos nyereséggel számol a cég vezetése. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 13. péntek, 07:00
