Az Országgyűlés gazdasági bizottsága előtt Matolcsy György gazdasági miniszter a Mol Rt.-t is említette azon cégek között, amelyeknek szerinte a várható piacnyitáskor mindenképpen jó pozícióban kell lenniük – jelentette az MTI. A Molt a miniszter szerint meg kell erősíteni és a gázüzletágat is a nemzeti érdekek hangsúlyos érvényesítése érdekében vásárolnák meg. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 12. csütörtök, 07:00
