Lapunk meg nem erősített információi szerint a Rába Rt. részvényenként 150 forint osztalék kifizetését javasolja. A társaság tegnapi igazgatósági ülésén több stratégiai kérdésről is döntöttek. A viszonylag visszafogott osztalék azt jelzi, hogy a társaság – a tavalyi kiugróan magas 450 forintos kifizetés után – visszatért korábbi, bár konzervatívnak még mindig nem nevezhető osztalékpolitikájához. A Gazdasági Versenyhivatal jóváhagyta a Rába –IMAG frigyet, ezzel az októberi peren kívüli megegyezést követően valóban pont került az ügy végére. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. február 28. szerda, 07:01
