BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Synergon a második negyedévre már profitot vár

A Synergon Rt. a tavalyi, mintegy 700 millió forintos veszteség után az idei második negyedévben - a költségcsökkentési program eredményeként - már nyereséget vár - közölte a BridgeNews. Az értékesítés hatékonyságát javító intézkedések hatása várhatóan a harmadik negyedévi eredményben érződik majd. A vállalat február 14-én teszi közzé gyorsjelentését. A társaság elnök-vezérigazgatója, Gyurós Tibor kijelentette, hogy az idénre tervezett szlovákiai, romániai és lengyelországi terjeszkedést valószínűleg 2002-ig elhalasztják. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.

2001. február 1. csütörtök, 18:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Gyurós a szerinte még mindig erősen alulértékelt Synergon-papírok áremelkedését kommentálva elmondta, hogy a céget potenciális vevők nem keresték meg, s arról sincsenek információi, hogy valaki érdekelt lenne a társaság felvásárlásában. A Synergon rövid távú kilátásait jelenleg a kisebb tendereken való részvétel befolyásolja, hiszen nincs folyamatban a tavalyi Vivendi-megállapodáshoz hasonló nagyságú üzlet.

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet