BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bennfentes kereskedés miatt vizsgálódik a BÉT és a Felügyelet

A megszokottól eltérően hétfőn immár idei második ülését tartotta a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) tanácsa. A napirenden mindössze két pont szerepelt, egyrészt a Synergon fellebbezési kérelméről döntöttek, másrészt a megválasztották KELER Rt. közgyűlésén a tőzsdét kiviselő személyt. A Felügyelet hétfőn egyébként jóváhagyta a tőzsdei vagyonhányad-aukciókra vonatkozó új szabályzatot. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. január 17. szerda, 07:00

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet