A megszokottól eltérően hétfőn immár idei második ülését tartotta a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) tanácsa. A napirenden mindössze két pont szerepelt, egyrészt a Synergon fellebbezési kérelméről döntöttek, másrészt a megválasztották KELER Rt. közgyűlésén a tőzsdét kiviselő személyt. A Felügyelet hétfőn egyébként jóváhagyta a tőzsdei vagyonhányad-aukciókra vonatkozó új szabályzatot. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. január 17. szerda, 07:00
