Tegnapig dönthettek a tavalyi Antenna kibocsátásban jegyző hazai magánszemély befektetők arról, kívánnak-e a tavalyi meghiúsult nyilvános értékesítés után meghirdetett zártkörű eladás során vásárolni a műsorszóró vállalat részvényeiből. Bár végleges adatok az igénylők számáról még nem állnak rendelkezésre, megfigyelők szerint nem tűnik valószínűnek, hogy a kárpótlási jegy ellenében részvényt igénylőkön túl sokan éltek volna a vásárlási lehetőséggel. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. január 13. szombat, 07:59
