BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiderült, mikor mutatják be az új iPhone-okat

Az Apple-szofverek új bétaváltozataiból több dátumot is kiolvasott az brazil iHelp BR - írja a Szifon.

2019. augusztus 18. vasárnap, 07:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ezek alapján az Apple szeptember 10-én, kedden jelentheti be az új iPhone-okat valamint aznap jelenhet majd meg a szoftverek kiadásra szánt, GM-változata, és kevesebb mint két héttel később, szeptember 23-án, hétfőn érkezhet meg az iOS 13 és iPadOS 13, a watchOS 6, a tvOS 13 és a macOS Catalina hivatalos verziója.

Az időpontokkal túl nagyot nem tévedhet a portál, az Apple ugyanis évek óta szeptember első felében mutatja be az új iPhone-okat.

Természetesen ez a két dátum majd csak akkor lesz teljesen biztos, ha az Apple a szokásához híven kiküldi a meghívókat a sajtó számára, és kiteszi az esemény linkjét is a weboldalára. Az új készülékek megjelenését pedig a bejelentésükkor fogják elárulni - írja a Szifon.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet