BUX 139638.97 0,57 %
OTP 45600 0,66 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ingyen netet ad a Telekom

Három napon át 3 GB adatforgalmat ad ingyenesen minden Domino ügyfelének mától a hónap végéig a Telekom. Mindenki maga döntheti el, hogy az adott időn belül mikorra kéri a plusznetet - írja a hvg.hu.

2017. szeptember 20. szerda, 21:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A portál szerint a Telekom prepaid ügyfelei körében egy év alatt 13 százalékkal nőtt az okostelefont használók száma, és egyre nagyobb igény mutatkozik az adathasználatra is.

Akinek már van a Domino kártyáján mobilnetes szolgáltatás, annak csak be kell lépnie a Telekom alkalmazásba, és ott bekapcsolni a "3 GB promóció" kedvezményt - onnantól pedig már indul is a 72 órás időszak. (A cég nevében próbálják átverni az ügyfeleket. Vigyázzon!)

Akinek semmilyen mobilnet nem áll jelenleg rendelkezésre a Domino kártyáján, annak előbb a +napinet kódot kell elküldenie a 1414-es telefonszámra, a válaszünezet jelzi, hogy mikor indul a 72 órás időszak.

A 3 GB felhasználásának időszaka legkésőbb szeptember 29-én 23:59-kor lejár, tehát aki szeptember 26. után aktiválja, az kevesebb idő alatt forgalmazhatja le az adatmennyiséget, amelyből az EU más országaiban 50 MB használható fel.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet