Demszky: feljöhetünk a föld alól végre Ebben a ciklusban sínre kerültek a fővárosban az infrastrukturális beruházások, ezért a következő négy év során végre feljöhetünk a föld alól - fogalmazott Demszky Gábor …
Köztisztviselők: mindenhol keresik a csodafegyvert Még nem indult be a „kasza” a minisztériumoknál a köztisztviselők elbocsátását megkönnyítő törvény hatályba lépése óta. A NAPI Gazdaság felmérése szerint nagyon vegyes képet mutatnak …
Alig lehet átlátni a kormányzat üvegzsebén Nem veszik komolyan a minisztériumok a 2003-as üvegzsebtörvény rendelkezéseit – derül ki a tárcák honlapjának végigböngészése után.