BUX 139758.51 0,1 %
OTP 45830 -0,3 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Demszky: feljöhetünk a föld alól végre

Ebben a ciklusban sínre kerültek a fővárosban az infrastrukturális beruházások, ezért a következő négy év során végre feljöhetünk a föld alól - fogalmazott Demszky Gábor a Sziget Fesztiválra tartó hajón tartott sajtótájékoztatóján.

2006. augusztus 10. csütörtök, 13:13

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A főpolgármester a választásokra készülve bemutatta Bojár Iván András után egy újabb fiatal munkatársát, John Emesét. Demszky elmondta, a 417 milliárd forintos költségvetésből 80 milliárdot költenek képzésre, gyermekvédelemre és ifjúságra, John pedig ezekkel a területekkel foglalkozna az új közgyűlésben. A politikus hangsúlyozta: a Sziget Fesztivál megrendezéséhez a legnagyobb fővárosi hozzájárulás a 300-400 millió forintos közterület-használati díj elengedése volt az idén.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet