Februárban jócskán elszaladt a hiány Februárban 382 milliárd forint volt az államháztartás hiánya, így az első kéthavi deficit 350,6 milliárd forintra rúg, ami százmilliárd forinttal magasabb a tavaly februári hiánynál.
Időzített bombán ülnek az önkormányzatok A magyar parlamentek húsz éve adósak az önkormányzati gazdálkodási törvénnyel - többek közt ez is egy oka önkormányzati alrendszer (gazdasági) válságának a PM államtitkára szerint. …
Budapest: 47 milliárdos lyuk lesz a költségvetésben Tavaly a főváros az elhúzódó beruházásoknak köszönhetően pozitív szaldóval gazdálkodott, ám 2010-re már 47 milliárd forint deficittel számol a költségvetési rendelet.
Több pénz jut belvízi védekezésre Eddig 824 millió forintot költöttek a belvízi védekezésre, amit a kormány szerdai ülésén újabb 800 millió forintot bocsátott a vízügyi tárca számára, a bel- és …