Egyre több lesz a visszaélés Aggasztó tendenciák mutatkoznak az üzleti etika terén Európában és Magyarországon egyarán.
A Kőbányai a legjobb, a Heineken a legrosszabb Az európai tőzsdéken is jegyzett sörgyártók rangsorában a SABMiller végzett az élen, míg a Heineken a legvégén.
Jöhet a 3500 forintos OTP A kedd esti gyorsjelentés közzétételét követően kitört az OTP árfolyama felfelé, a bankpapír a régóta mumusnak tartott 3200 forintos szint környékén forog háromnegyed tizenegy felé.
Szabadulj meg a Moltól - mondja a UBS A svájci nagybank brókerei eladásra javasolják a Mol részvényeit.
Túl olcsón adta magát az amerikai nagybank A stresszteszt eredményeinek megfelelően a BoA tőkeemelésbe kezdett, részvényeit a piaci ár alatt értékesítette.
A megszorítások mentették meg a forintot? A kormány megfontolja, hogy deviza-államkötvényeket bocsásson ki az idén, hogy így használja ki a befektetői bizalom növekedését - mondta Oszkó Péter pénzügyminiszter a Bloomberg hírügynökségnek.
Ma döntenek az adókról Ma tárgyalja a kormány első olvasatban a 2010-es adóváltoztatásokat, amelyeket a tervek szerint soron kívüli kormányülésen fogadnak el csütörtökön.
Hiába kapaszkodtak a tengerentúlon A pénzügyi vállalatok részvényei visszavetették az amerikai tőzsdéket tegnap, a technológiai papírok tudtak enyhe emelkedést felmutatni.
Még kevesebb számítógép fogyhat az idén A Hewlett Packard módosította az év egészére vonatkozó várakozásait, miután 17 százalékkal esett profitja.
Kilőtt a Magyar Telekom A BUX a negatív tartományban indította ugyan a napot, de a Magyar Telekom részvényeinek nagyarányú emelkedésétől sarkallva nyitás után kevesebb mint tíz perccel a pozitív …