A külföldiek vették a részvényt, a háztartások nyertek rajta Több árfolyamnyereséget értek el részvényüzleteiken az elmúlt időszakban a magyar háztartások, mint a BÉT-en üzletelő külföldi befektetők – derül ki az MNB által publikált adatokból.