Tavasszal érkezik a tőzsdére a Sasad A két társaság részvényesei jóváhagyták a Sasad Rt. Skoglundba olvadását, az egyesülési folyamat lezárultával így tavasszal tőzsdére kerülhet a Sasad.
Több Forrás az Aragónál Közel 88 százalékosra növelte szavazati részesedését az Arago Rt. a Forrásban, a hír nyomán 1270 forintig drágultak a portfóliócég törzsrészvényei.
Mol, Mol és Mol A negyedéves gyorsjelentések után úgy tűnik, az elemzők szerint továbbra is a Mol-papír maradhat a Budapesti Értéktőzsde idei sztárja. Az OTP-vel kapcsolatban már óvatosabbak a …
A külföldiek vették a részvényeket Amint azt sejteni lehetett, a BUX harmadik negyedéves emelkedésével párhuzamosan nőtt a külföldiek kezében lévő részvények aránya. A részvénypiac kapitalizációja 2000-ben elért csúcsa közelébe emelkedett.
Több száz milliós per elé nézhet a Csepel A Csepel Holding tegnapi bejelentése szerint a CIB peres eljárást indított ellene 419 millió forint és járulékai megfizetése iránt. A cég nem ismeri el a …