Nem emelkedik a gáz ára A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) a következő negyedévben nem tervezi a hatósági árak változtatását a földgáz egyetemes szolgáltatására jogosult fogyasztóknál − közölte a tárca.