Adja el túl drága Nokiáját! Szárnyaltak tegnap a Nokia részvényei, köszönhetően a társaság bejelentésének, miszerint várakozásai szerint 2006-ban 10 százalék helyett 15 százakkal fog nőni a mobiltelefonok piaca.
Mibe fekteti pénzét a magyar? Továbbra sem szeretik a kockázatosabb befektetési formákat a magyarok, ma a lakosság mindössze 2 százaléka kamatoztatja pénzét részvényekben - derül ki a GfK Hungária felméréséből.
Forintgyengülést vár az OTP - 270 feletti kurzus jöhet Jelentősnek látja rövidtávon a forintgyengülés kockázatát az OTP, a bank elemzői szerint a következő három hónapban 265 és 270 között alakulhat az árfolyam.
Veszteséggel nyitott Európa Enyhe mínuszban állnak a vezető nyugat-európai részvényindexek nyitást követően, a CAC-40 0,3 a DAX 0,4, az FTSE-100 pedig 0,2 százalékkal mutatott alacsonyabb értéket, mint csütörtökön.
Tépik a Molt Az első percek a Molról szóltak a Budapesti Értéktőzsdén, árfolyama vélhetően a Credit Suisse 30 000 forint feletti célárának köszönhetően 2,5 százalékos pluszban, 22 400 …
A Mol 30 ezret ér a Credit Suisse szerint Felülteljesítő ajánlást, és 30 039 forintos célárat fogalmazott meg a Mollal kapcsolatban a Credit Suisse - írja Concorde Call. A papír tegnap 21 855-ön zárt.
Közel kéthavi csúcson az olajár Azt követően, hogy csütörtökön kéthavi csúcsra emelkedett az olajár, péntek reggelre az amerikai könnyűolaj árfolyama visszatért a 67 dolláros szint alá.
Létrejön az európai szupertőzsde? A Deutsche Börse fb-je is támogatja, hogy kezdjenek tárgyalásokat az Euronexttel.
Emelkedő kamatszint, gyengülő Dow A kötvényhozamok emelkedése alapvetően rányomta bélyegét a tegnapi kereskedésre az USA-ban.