A multik vasárnap ne dolgoztassanak! Ki a jóisten mondta a kereskedőnek, hogy nyitva kell tartania a boltot vasárnap? Zárja be ha nem hoz nyereséget, ha igen tartsa nyitva. Ha valami, …
Buknak a valutaváltók - mindenki a 250-es eurót várja Rendkívül gyenge kereslet tapasztalható a valutaváltóknál, az Exclusive-csoport veszteséget szenvedett el az első negyedévben. Akinek van eurója, nemigen vásárol vele itthon, pedig több üzletlánc egységeiben …