Elaprózott, pazarló a beszerzési rendszer? Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár (OEP) szerint a költséghatékonyság miatt célszerű lenne a jelenlegi elaprózott, bonyolult eü-beszerzési rendszer racionalizálása, egyes kiemelt, nagy tételben, minden intézmény számára …