Visszavásároltuk az OTP-t Jelentősen nőtt az elmúlt egy évben a magyarok tulajdoni hányada az OTP-ben, ami azt jelenti, hogy jó áron kezdtük meg a külföldiektől a bank visszavásárlását.
Románia lehet idén a régió sztárja A régió tőzsdéi közül idén Romániáé és Oroszországé lehet a főszerep, míg Magyarország inkább lemaradó lehet - olvasható az Erste elemzésében. Ugyanakkor a cég által …