A nap végére sikerült talpra állnia a magyar tőzsdének, miután az amerikai piacok is pluszban kezdtek, amikor elmaradt a negatív meglepetés a Citigroup gyorsjelentésében. A BUX a nap elején 22 853 ponton érte el napi maximumát, ahonnan gyorsan zuhant vissza 22 515 pontig az amerikai bankóriás jelentése előtt. A piacok megnyugvásával párhuzamosan azután szép lassan talpra állt az indexünk, végül 22 784 ponton, 0,4 százalékos pluszban fejezte be a napot. A vezető részvények közül a Mol volt a legerősebb, az olajpapír - hír nélkül - egész nap pluszban forgott. A nap végére 2,7 százalékkal ment fel, ami 19 300 forintos utolsó árat jelentett. Az OTP napközben 6011 forinton is megfordult, a nap végére azonban ez a részvény is segítette a vezető index felívelését. A bankpapír 6140 forinton 0,2 százalékos pluszban tudta befejezni a napot. A kisebbik pénzintézet, az FHB is csupán 0,4 százalékot tudott drágulni, ami 1400 forintos utolsó értéket jelent. A Richter az egyik leggyengébb produkciót nyújtotta, 42 300 forintos záróára 1,6 százalékos mínusz, úgy, hogy a nap elején még 43 000 forinton is megfordult. A kedd nem a gyógyszerrészvények napja volt, az Egis 1,5 százalékkal lett olcsóbb, ez 18 760 forintos érték.
A kisebb papírok közül jelentős, 200 millió forintot meghaladó forgalom mellett drágult a Rába. A részvény 4,8 százalékkal 760 forintig jutott, ez egyben napi csúcsa is volt. Ennél is többet, 6,1 százalékot emelkedett a KEG, 20 milliós forgalom mellett érte el a 456 forintos utolsó értékét. Az econet 135 forinton stagnált, a sikeres pernek jól láthatóan nem volt érdemi hatása az árfolyamára.
