Csődvédelemmel lehetne megoldani az E-Star gondjait Egy jól kommunikált csődvédelemmel lehetne kötelező érvényű megállapodást kötni minden kötvényesre, ami segíthetne az E-Star nehéz helyzetén − mondta a Napi Gazdaságnak adott interjújában a …
Újabb pofont kapott a Mol a kormánytól A péntek késő délután bejelentett változásoknak köszönhetően kevesebb lesz az olajtársaság profitja. A részvény árfolyamának szempontjából azonban nem is ez lesz a legnagyobb pofon.