BUX 139638.97 0,57 %
OTP 45600 0,66 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magasabb árbevételt vár a Csepel

2012. november 20. kedd, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Csepel egyedi eredménykimutatása szerint az év első tíz hónapjában 12,27 százalékkal nőtt az árbevételük, míg a mérleg szerinti eredménye is pozitív volt, de csak 63,7 százalékét tette ki az előző évinek. Az eredmény csökkenését a cég nem magyarázta, mivel nem készít pontos negyedéves beszámolókat. Annyi azonban kiderült, hogy a követelések állománya 31,3 százalékkal, a szállítói kötelezettségek pedig 3,1 százalékkal csökkentek. A beszámoló szerint az Excel Csepel Kft. novemberig 32 gépet szállított a Wescast megrendelések szerint; a 2012-es rendeléseket a cég decemberig tervezi teljesíteni, amivel az idei árbevétel magasabb lesz, mint a 2011-es.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet