BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb milliárdok mennek az olimpiai központra

A kormány 2 milliárd 359 millió forintot hagyott jóvá a Nemzeti Olimpiai Központ beruházásának támogatására. Ezzel már túllépte a beruházásra szánt pénz a 13 milliárd forintot.

2019. augusztus 3. szombat, 09:32

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Közlönyben megjelent határozatnak a melléklete tartalmazza az idei költségvetés központi tartalékából magvalósuló átcsoportosítást. Eszerint az azonnali folyósítás célja a Nemzeti Olimpiai Központ beruházás támogatása 2 milliárd 359 millió forinttal.

A kormány két héttel ezelőtt már 11 milliárd 145 millió forintot hagyott jóvá erre a célra. Még 2014 márciusában egy akkori kormányhatározat 20,2 milliárd forintot irányzott elő a Nemzeti Olimpiai Központ beruházására.

Németh Géza
Németh Géza

Ez is érdekelhet