Mától Budapesten, a következő hetekben pedig az ország többi településén is kézbesíti a posta az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság (ONYF) értesítőjét, amely a munkavállalókat a 2000. évi biztosítási időről és nyugdíjjárulék-köteles jövedelméről tájékoztatja - közölte Mészáros József főigazgató az MTI-vel. Az értesítő nem a tavaly befizetett nyugdíjjárulék összegét tartalmazza, hanem az annak alapját képező jövedelmet és a munkaviszonyban töltött időt.
