BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

Magyar gazdaság

06.
23.
11:34

Megszólalt az államtitkár: angol mintára alakítják át a hazai betegellátást

Országleltárral és a kórházak valós problémáinak feltárásával kezdi a munkáját az új Egészségügyi Minisztérium államtitkára. Buga László szerint a magyar egészségügy átalakításában az angliai Francis-jelentés tanulságait is felhasználják, miközben kiemelt cél a szakdolgozói béremelés, a transzparencia növelése és a prevenció erősítése.

Szerző(k):
Koncsek Rita