BUX 139853.30 0,16 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírus: megérkeztek a friss szennyvízadatok

Covid-statisztikát ugyan nem közölt az erre hivatott oldal immár több mint egy hete, a szennyvízadatok azért még megjelentek a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) oldalán. Eszerint országos átlagban a 18 héten markáns csökkenést mértek a koronavírus örökítőanyagának koncentrációjában.

2022. május 10. kedd, 14:10

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A városok döntő többségében − 16 mintavételi helyen – csökkenő tendencia jellemző. Békéscsabán, Salgótarjánban, Székesfehérváron, Szolnokon és Tatabányán stagnálás tapasztalható.

Emelkedés egyedül Szekszárd esetében figyelhető meg.

A mért koncentrációkat illetően 13 város a mérsékelt, míg 9 vizsgált település az emelkedett tartományba esik - írta az NNK.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet