BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kósa Lajos koronavírusos

Megfertőződött a koronavírussal Kósa Lajos, a Fidesz alelnöke. Erről maga a politikus számolt be a Facebookon.

2021. november 8. hétfő, 16:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Elkapott a koronavírus. A Kenézyben ápolnak. Tűrhetően vagyok. Pár napon belül túl leszek rajta. Az orvosok szerint oltás nélkül csúful jártam volna.

- írja a politikus.

Ne sokat variáljon, aki még nem kapott oltást: igyekezzen vakcináért, mert a vírus nagyot üt - javasolja Kósa.

Egy hete Egy hete Gulyás Gergelyről derült ki, hogy elkapta a betegséget.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet