BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Annyi a szúnyog Győrben, hogy a polgármester a lakosok segítségét kéri

A lakosság segítsége nélkül már nem tudják kezelni a "szúnyoghelyzetet" Győrben - írja a Facebookon Dézsi Csaba András polgármester, aki a pangóvizek felszámolását kéri az emberektől.

2021. július 31. szombat, 18:34

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tudom, hogy a szúnyog helyzet kritikus Győrben. Az áradás ezt jelentősen rontotta.

- írja a bejegyzésben.

A polgármester szerint az a baj, hogy az EU a légi szúnyogirtást betiltotta, a földi ködösítés pedig nem eléggé hatékony.

Mindenkinek fel kell számolnia a kertjében azokat a pangó vízeket, ahol a szúnyoglárvák szaporodhatnak - kéri a lakosságtól.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet