BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Figyelmeztetést adtak ki sűrű köd miatt

Az ország nagy részén tartós, sűrű ködre figyelmeztet az Országos Meteorológiai Szolgálat (OMSZ) - írja az MTI.

2020. november 3. kedd, 18:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az OMSZ a veszélyjelzésében azt írta az MTI szerint, hogy estétől többfelé alakulhat ki párásság, akár sűrű köd. Szerda hajnaltól egy hidegfront hatására északnyugat felől egyre nagyobb területen javulnak a látási viszonyok, legtovább az Északi-középhegység térségében maradhatnak párás, ködös körzetek.

A köd veszélye miatt Budapestre, Pest, Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád-Csanád, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Tolna megyére adtak ki figyelmeztetést.

Szerdán eleinte északnyugaton, majd este északkeleten megerősödik a szél is.

Az előrejelzés szerint délelőtt elszórtan, délutántól többfelé várható eső. A legalacsonyabb hőmérséklet 5-12 Celsius-fok között alakul. Napközben 11-16 fokig melegszik a levegő.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet