BUX 139460.27 0,11 %
OTP 45460 0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hármas metró: délután kinyitják a déli megállókat

Csütörtökön 17 órától újra jár a hármas metró a Határ út, Pöttyös utca, Ecseri út és Népliget megállóknál.

2020. október 22. csütörtök, 10:16

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A hármas metró teljes vonalát 2017 óta szakaszosan újítják fel. Először az északi állomásokat renoválták, és azokat 2019 márciusában adták át. Aztán lezárták a déli megállókat, azok most készültek el - írja a 444.hu. 

A Budapesti Közlekedési Központ és a BKV a napokban jelentette be, hogy a déli megállók átadását követően a hármas metró (M3) metró november 6-áig, péntekig a teljes vonalon közlekedik.

A középső szakaszon korábban lezárt állomásokon (Arany János utca, Ferenciek tere, Corvin-negyed és Semmelweis Klinikák) azonban a továbbiakban sem áll meg: ezek az állomások változatlanul a felszíni járatokkal, illetve a Népliget és a Kálvin tér között közlekedő M30-as állomáspótló busszal közelíthetők meg.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet