BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírus: intenzív osztályon ápolják Kuncze Gábort

Kórházban van és az intenzíven ápolják Kuncze Gábor volt belügyminisztert - írta a 444.hu.

2020. szeptember 27. vasárnap, 17:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kuncze a feleségét látogatta, úgy kapta el a vírust a portál beszámolója szerint.

A politikus saját Facebook-oldalán erősítette meg, hogy ő és felesége is covidos, mindketten kórházban vannak, ő maga pedig intenzívre is került.

"Itt azonban vége a sztorinak, ugyanis gyógyulunk, hamarosan rendben leszünk. A minket ápoló orvosok és asszisztensek tudják a dolgukat! Köszönet nekik! Köszönjük az aggódást és vegyétek fel a maszkot! A Covid nem finom!!"

- írja Kuncze.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet