BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírus: változik a betegfogadási rend a Dél-pesti Centrumkórházban

Újból üzembe helyezik a Dél-pesti Centrumkórház (DPC) sátorrendszerét, amelyben a koronavírus-fertőzöttek előzetes szűrését végzik - adta hírül az MTI.

2020. szeptember 21. hétfő, 12:39

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Szent László Kórház telephelyén a sátorrendszer szállítását, telepítését és újbóli üzembe helyezését felügyelő Bánsági László ezredes, az MH Egészségügyi Központ Egészségügyi Felkészítő és Továbbképző Intézet intézetvezetője hétfőn újságíróknak elmondta: a sátorkomplexumot március 25-én építették fel, hogy a kórházba érkező betegek előosztályozását ott végezhessék a kórház dolgozói.

Mint mondta, a megbetegedések számának csökkenésével a sátorrendszert már nem használta a kórház, most azonban a betegségszámok növekedésével indokolttá vált az újbóli üzembe helyezése.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet