BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több szegedi iskolában is megjelent a koronavírus

A szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumban és a szőregi Kossuth Lajos Általános Iskolában is megjelent a koronavírus - írja a Délmagyar.hu.

2020. szeptember 7. hétfő, 14:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A lap szerint utóbbiban egy tanító kaphatta el a fertőzést, a Radnótiban pedig egy 11-es diák a fertőzött.

A Szegedma.hu több radnótis fertőzöttről is tud. Azt írják, hogy a diákok egy szülinapi buliban fertőződhettek meg pár nappal a tanévkezdés előtt, és sok szülő is elkapta a kórt. A pozitív teszteket még a tanév előtt regisztrálták, és ugyanannak az osztálynak a tanulói érintettek.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet