BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Emmit is elérte a koronavírus

Karanténba került az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) egyik helyettes államtitkára, miután a koronavírus-fertőzésre utaló enyhe tünetei miatt elvégzett Covid-tesztje pozitív lett - közölte az Emmi.

2020. szeptember 2. szerda, 15:36

Fotó: MTI Fotó / Komka Péter
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Emmi közleménye szerint a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a járványügyi szabályok szerint elvégezte a szükséges kontaktkutatást, és valamennyi érintett esetében megcsinálták az első Covid-tesztet, amelynek eredményéről később tájékoztatnak.

Az Emmi dolgozói valamennyien tünetmentesek.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet