BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szén-dioxid szivárog egy vasúti kocsiból a Vas megyei Boba vasútállomásán

Cseppfolyós szén-dioxid szivárog egy tehervonat egyik tartálykocsijából a bobai vasútállomáson - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel vasárnap.

2020. június 21. vasárnap, 08:28

Fotó: Napi Gazdaság / Napi Gazdaság​​
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A műszaki mentést a sárvári hivatásos, a celldömölki önkormányzati, valamint az egyházashetyei és a kamondi önkéntes tűzoltók végzik. A katasztrófavédelmi mobil labort, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is riasztották az esethez.

A munkálatok idejére száz méteres sugarú körzetben biztonsági zónát jelöltek ki.

A szén-dioxid szivárgás miatt az egységek a rendőrséggel közösen kimenekítik a közeli ingatlanok lakóit.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet