A miniszterelnök - posztja szerint - Alcsútdobozon járt a református templomban.
"Újraindul az élet. Vidéken látogathatók az istentiszteletek." - fűzte a képek mellé.
A koronavírus-járvány 67. napján Orbán Viktor az élet újraindításáról posztolt a Facebookon.
2020. május 17. vasárnap, 09:18

A miniszterelnök - posztja szerint - Alcsútdobozon járt a református templomban.
"Újraindul az élet. Vidéken látogathatók az istentiszteletek." - fűzte a képek mellé.