BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb 10 koronavírusos beteg halt meg itthon

68 embernél mutatták ki a koronavírus jelenlétét, ezzel 1984 főre nőtt a beazonosított betegek száma. Elhunyt 10 ember, amellyel számuk 199-re nőtt - írja a koronavirus.gov.hu.

2020. április 20. hétfő, 06:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 1984 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 10 idős krónikus beteg. Ezzel 199 főre emelkedett az elhunytak száma, 267-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból - olvasható a kormányzati oldalon.

811 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, 60-an vannak lélegeztetőgépen.

Hatósági házi karanténban 11 240 ember van, az elvégzett tesztek száma 48 ezer.

A Johns Hopkins Egyetem adatai szerint globálisan több mint 2,4 millió embernél mutatták ki a vírus jelenlétét, közülük több mint 165 ezer hunyt el és 625 ezer gyógyult fel a betegségből.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet