BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Karácsony üzent mindenkinek: a legjobban szeretett helyeket kell most elkerülni

A főpolgármester mindenkit arra kért, maradjon otthon, a négy fal az óvóhelyet jelenti, nem pedig börtön. Szerinte nehéz hónapok jönnek, de utána az újrekezdés lehetősége is megérkezik.

2020. április 12. vasárnap, 10:28

Fotó: MTI Fotó / Illyés Tibor
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mindenki azzal teheti a legtöbbet a szerettieért, ha otthon marad - mondta húsvéti üzenetében Karácsony Gergely Budapest polgármestere.

Szerinte a mostani járványhelyzetben pont azokat a helyeket kell elkerülni, amelyeket a legjobban szeretnek Budapesten. Karcsányo azt mondta, tudja, hogy nagy áldozat most a négy fal között maradni, de ne börtönként tekintesenek erre. Hanem úgy, mint egy óvóhelyre a nehéz időkben..

A főpolgármester azt is elmondta, hogy mindenki áldozatot kell hoznia és gondolni kell azokra, akik a mostani járványhelyzetben dolgoznak, köztük az egészségügyben dolgozókra, bolti eladókra, patikusokra. Karácsony Gergely szerint nehéz hetek és nehéz hónapok jönnek, utána viszont az újrakezdés lehetősége is megérkezik.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet