BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kilenc beteg halt meg egy nap alatt itthon

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 817 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma - írja a koronavirus.gov.hu.

2020. április 7. kedd, 07:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az igazolt fertőzöttek száma 73-mal nőtt egy nap alatt.

  • Elhunyt újabb 9 idős, krónikus beteg, ezzel 47 főre emelkedett a járvány magyarországi áldozatainak száma. A halálozási arány emelkedett, már közelíti az 5,8 százalékot.
  • Házi karanténban közel 15 000 ember tartózkodik.
  • Eddig 23 746 tesztet végeztek.
  • A gyógyultak száma 71 fő.

A Jonhs Hopkins Egyetem adatai szerint közel 1 millió 350 ezer igazolt fertőzött van a világon, a gyógyultak száma 285 ezer, a halottaké pedig 75 ezer.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet