BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Karácsony Gergely üzent a budapestieknek: nem elég szigorúak a tilalmak

A koronavírus terjedésének megfékezésére csak akkor van esélyünk, ha komolyan vesszük az előírásokat, és a mainál is szigorúbb intézkedések születnek Magyarországon - mondta Karácsony Gergely a Facebookon közétett videóban.

2020. március 16. hétfő, 15:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Fővárosi Önkormányzat minden szükséges lépést megtett és kész további korlátozó intézkedések meghozatalára. Minden budapestit kérnek, hogy legyenek partnerek a küzdelemben.

A főpolgármester szerint fel kell készülni a legrosszabbra annak érdekében, hogy el tudjuk kerülni. A legfontosabb, hogy időt nyerjünk. Ha ez nem sikerül, akkor az egészségügyi rendszer összeomolhat.

Más országok sokkal bátrabb lépéseket tettek, mint Magyarország, ezért Karácsony további korlátozásokat kért a kormánytól.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet