BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírus: Orbán Viktor a szerb elnökkel tárgyalt

A szerb miniszterelnökkel tárgyal Belgrádban a magyar miniszterelnök.

2020. március 15. vasárnap, 10:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap reggel Belgrádba utazott, ahol fogadta őt Aleksandar Vucic, Szerbia elnöke - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Az informális megbeszélésen többek között a koronavírus-járvány elleni védekezésről egyeztetett a két politikus.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet