BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hazai bajnokik maradnak el a járvány miatt

Elhalasztották azokat a bajnoki meccseket, amelyeken a napokban Olaszországból hazatért két vízilabdacsapata érdekelt.

2020. február 27. csütörtök, 08:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Több nemzetközi halasztás és törlést követően itthon is érzékelteti a sportban hatását a koronavírus.

A Magyar Vízilabda-szövetség elnöksége szerda kora délután ülésezett, hogy eldöntse, milyen intézkedésekre van szükség azután, hogy két magyar pólócsapat - az A-Híd OSC Újbuda és a ZF-Eger - is a koronavírus-járvány európai gócpontjából, Észak-Olaszországból tért haza a napokban - írja az MTI nyomán az Infostart.

A hivatalos tájékoztatás szerint Budapesti Honvéd SE - ZF-Eger és BVSC-Zugló - A-Híd OSC Újbuda mérkőzés "technikai okok miatt" marad el.

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet