BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fejlesztik a nővérszállókat

Az egészségügyi dolgozók lakhatási feltételeinek javítása érdekében nyolc kórház nővérszállóit fejleszti a kormány 2022-ig; a fejlesztés 634 szakdolgozónak nyújt kényelmesebb életteret - közölte az Emberi Erőforrások Minisztériuma.

2019. december 21. szombat, 16:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A közlemény szerint a Békés, a Jász-Nagykun-Szolnok, a Szabolcs-Szatmár Bereg megyei kórházak, a Csolnoki Ferenc Kórház, az Észak-Közép-budai Centrum, Új Szent János Kórház, a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház, a Dél-pesti Centrumkórház és a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet is szerepel az érintett intézmények között - idézi a tájékoztatást az MTI.

A beruházási tervekre, engedélyekre, kiviteli dokumentációra 506 millió forint áll rendelkezésre.

A program az egészségügyi dolgozók családalapítását és családbővítését is támogatja, így az egyszemélyes lakások mellett nagyobb alapterületű családi apartmanokat is kialakítana

Rácz Gergő
Rácz Gergő

Ez is érdekelhet