BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új átkelő épül a magyar határon

Szeptember-október magasságában határátkelő nyílhat Kübekháza és Rábé között a szerb-magyar határon - írja a Travelo.

2019. augusztus 29. csütörtök, 13:27

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Folyamatban van annak az útszakasznak a kiépítése is, amely Kübekháza központját köti össze a jövőbeli határátkelővel, vagyis a szerbiai Rábé-Majdánnal - írja a portál.

A határra vezető út már elkészült, jelenleg a felhajtók készülnek.

A Kübekháza-Rábé olyan kis határátkelőhely lesz, mint a jelenlegi Ásotthalom-Királyhalom, Röszke-Horgos II. és a Bácsszentgyörgy- Rasztina határátkelő.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet