BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiégett egy magyarokat szállító busz Horvátországban

Magyarokat szállító busz égett ki Horvátországban, mindenki megúszta sérülés nélkül, de van, akinek az iratai is odavesztek - írja a 24.hu.

2019. április 19. péntek, 20:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy utazási iroda szervezésében tartottak Krk szigetére. Épp egy alagútból tartottak kifelé, amikor a hátul ülők szóltak, hogy tűz van, előtte pedig már rángatózást, furcsa hangot lehetett tapasztalni. A sofőr még ki tudta vezetni a buszt az alagútból, sérültje az esetnek nem volt - mondta egy utas a portálnak.

A tűzoltók gyorsan a helyszínre értek, de a jármű teljesen kiégett. A bőröndöket ki tudták menteni, de az ülések felett hagyott csomagok megsemmisültek.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet