BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rabszolgatörvény: így büntetett Kövér László

Kiderült a hétfői ülésen akciózó ellenzéki politikusok büntetése: Bangóné Borbély Ildikó, Kunhalmi Ágnes, Szabó Sándor, Tordai Bence, Tóth Bertalan, Varju László és Harangozó Tamás 400-600 ezer forintos pénzbüntetést kapott - írta a hvg.hu.

2018. december 13. csütörtök, 14:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Közös sajtótájékoztatót tartott az MSZP, a DK, az LMP, Párbeszéd egy-egy képviselője, valamint a független Szél Bernadett a házbizottság csütörtök délelőtti ülése után, amelynek fő témája a parlament hétfői ülése volt - írja a portál.

Akkor az ellenzékiek obstrukcióval próbálták elérni, hogy a Munka törvénykönyvének módosítását még az idei ülésszakban megszavazhassa a fideszes többség.

Elegünk van abból, hogy Kövér László házelnök azt hiszi, ennek a háznak az ura, miközben a szolgája kellene, hogy legyen - jelentette ki Vadai Ágnes (DK).

A független Szél Bernadett úgy látja, ezen a héten szintet lépett az önkényes ülésvezetés a parlamentben.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet