BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Orbán Viktor megszólalt a luxusutazásairól

Orbán Viktor miniszterelnököt arról kérdezték a Parlamentben, nem érzi-e aggályosnak, hogy Garancsi István magángépekkel utaztatja - írja az Index.

2018. október 1. hétfő, 18:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A jobbikos Szilágyi György szerint ugyanis nincs rendben, ha a magyar miniszterelnök ilyen értékes luxusutakat fogad el attól, aki tömegével nyeri el az állami pályázatokat, költségvetési pénzeket - olvasható az Indexen.

"30 éve is így mentem, jövő héten is így fogok menni!" - válaszolta a miniszterelnök.

Orbán szerint hiába támadják minden héten, a jövőben is elutazik külföldre a magyar illetőségű eseményekre, legyen szó sportról vagy kultúráról. "30 év óta így van, soha senki nem kifogásolta".

"Szeretném látni azt az embert, aki engem le tud kötelezni" - tette hozzá.

A kép forrása: Shutterstock.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet