BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megvágná a nyári szünetet a kormány

Kéthetes, "táborszerű" foglalkozásokkal rövidítené a nyári szünetet a kormány az általános iskolákban – értesült a Népszava.

2018. június 12. kedd, 08:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jövőre akár két héttel is tovább kell majd várniuk az általános iskolásoknak a nyári szünidőre, a kormány ugyanis megvalósítaná azt a régóta dédelgetett tervét, hogy tábori vagy "táborszerű" foglalkozásokkal hosszabbítsa meg a tanévet - olvasható a lapban.

Úgy tudják, hogy erről már kormánydöntés is született, a bejelentéssel azonban várni akarnak az idei tanév lezárásáig.

Ez erősíti, hogy az iskolák továbbra sem kapták meg a következő tanév rendjét, holott annak ilyenkorra már nyilvánosnak kellene lennie. (Már a diákok sem akarnak dolgozni.)

A kormány korábban az intézkedést szülői panaszokkal indokolták.

A kép forrása: Pixabay.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet